Chiptuning
BP
Speedcar
Rekomendacje

Aktualności

Nowy Sezon na Tuningu na Hamowni GetCar Technology

06.07.2018Z przyjemnością informujemy, że otwieramy nowy sezon na Usługi Tuningu na Hamowni GetCar Technology.

W nowym sezonie wiele pozytywnych zmian: pomiar mocy pojazdu z napędem na jedną oś lub dwie osie, montaż i strojenie urządzeń Power Box, zmiana oprogramowania pojazdów przy użyciu map od firmy V-TECH a przede wszystkim doradztwo odnośnie napraw i modyfikacji pojazdów na podstawie wykresów z hamowni i pomoc odnośnie napraw elektronicznych, pojazdów przyjętych do serwisu.

» Przeczytaj więcej


Fotorelacja - Dub IT! Tuning Festival

06.07.2018


Za nami widowiskowe święto motoryzacji ponownie w Targach Kielce

Ekscytujące pokazy driftu, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata i luksusowe auta - to tylko część z niespodzianek, które czekały na odwiedzających kolejną edycję Dub IT! Tuning Festival.  

W dniach 7-8 lipca zaprosiliśmy naszych klientów do odwiedzenia stoiska GetCar Technology gdzie czekały na wszystkich niespodzianki i bogaty program imprezy!

» Przeczytaj więcej


Wiosenny PITSTOP GetCar i MotoArt w Galerii Echo

10.04.2018Zapraszamy klientów odwiedzających Galerię Echo do skorzystania z bezpłatnego sprawdzenia swojego samochodu przeprowadzonego przez jeden z najlepszych warsztatów mechanicznych, firmę GetCar wspieranego przez specjalistów z MotoArt, największego dystrybutora części zamiennych do samochodów w naszym województwie. 

» Przeczytaj więcej


Cersanit Rally Team Barlinek Cersanit Echo Investment Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Wykonanie: Producer