Chiptuning
BP
Speedcar
Rekomendacje

Aktualności

GetCar już po przebudowie dróg dojazdowych i w odświeożnej szacie graficznej!

10.09.2015

Wielkie zmiany już za nami!   Zapraszamy do PIT STOP GetCar - gdzie jak zawsze czekają na Was atrakcyjne warunki obsługi tak aut flotowych jak i aut prywatnych.

» Przeczytaj więcej


Tylko teraz! Chiptuning samochodów z grupy VAG -10%!

02.09.2015

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na usługę chiptuningu w autoserwisie GetCar! Szczegóły pod numerem: 602-387-491.


» Przeczytaj więcej


Konkurs na koncept nowego Baneru dla Autoserwisu GetCar rozstrzygnięty!

24.07.2015

Serdecznie dziękujemy za liczne zgłoszenia i zaangażowanie jakie okazaliście podczas udziału w naszym konkursie. Spośród nadesłanych propozycji komisja konkursowa postanowiła nagrodzić pracę autorstwa p. Pawła Raka z Kielc. Zwycięzcy gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród: sportowej kurtki firmowej i Vouchera na usługę pomiaru osiągów na Hamowni podwoziowej Autoserwisu GetCar. Pana Rafała prosimy przesłanie danych kontaktowych (nr. tel. bądź adres e-mail).

» Przeczytaj więcej


CENNIK PROMOCYJNY CHIPTUNING - ważny od 1 marca 2015

03.03.2015

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem Chiptuningu!

» Przeczytaj więcej


Nie zapominamy o młodych i uzdolnionych!

12.02.2015

Wsparliśmy Fundusz Lokalny przekazując na licytację unikalne akcesoria rajdowe!  Dochód z licytacji został przekazany na programy stypendialne zdolnej młodzieży w trudnej sytuacji materialnej! Cieszymy się, że możemy wspomóc młodych, którym czasami jest ciężko wybić się i zawojować świat.

» Przeczytaj więcej« 1 2 3 4 5 6 7 »Cersanit Barlinek Synthos Nexterio Megastore Polonez Plus producer scan color fabet hydrogeotechnika Bruno Tassi Kolporter Northfish Opoczno Piekarnia pod telegrafem SJS Galeria Echo XL Tape
Wykonanie: Producer