BP
Speedcar
Rekomendacje

Aktualności

GetCar już po przebudowie dróg dojazdowych i w odświeożnej szacie graficznej!

10.09.2015

Wielkie zmiany już za nami!   Zapraszamy do PIT STOP GetCar - gdzie jak zawsze czekają na Was atrakcyjne warunki obsługi tak aut flotowych jak i aut prywatnych.

» Przeczytaj więcej


Tylko teraz! Chiptuning samochodów z grupy VAG -10%!

02.09.2015

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na usługę chiptuningu w autoserwisie GetCar! Szczegóły pod numerem: 602-387-491.


» Przeczytaj więcej


Konkurs na koncept nowego Baneru dla Autoserwisu GetCar rozstrzygnięty!

24.07.2015

Serdecznie dziękujemy za liczne zgłoszenia i zaangażowanie jakie okazaliście podczas udziału w naszym konkursie. Spośród nadesłanych propozycji komisja konkursowa postanowiła nagrodzić pracę autorstwa p. Pawła Raka z Kielc. Zwycięzcy gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród: sportowej kurtki firmowej i Vouchera na usługę pomiaru osiągów na Hamowni podwoziowej Autoserwisu GetCar. Pana Rafała prosimy przesłanie danych kontaktowych (nr. tel. bądź adres e-mail).

» Przeczytaj więcej


Cersanit Rally Team Barlinek Cersanit Echo Investment Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Wykonanie: Producer