Rekomendacje
Speedcar
BP

Kontakt






Kajetan Bartosik - Prezes Zarządu
infoGC@getcar.com.pl
GETCAR Spółka z o. o.
Biuro - Ubezpieczenia
pn - pt. 8.00 - 16.00
tel. +48 41 34 00 260
fax + 48 41 34 00 261

AutoSerwis - oddział ul. Ściegiennego 252,
25-116 Kielce
pn - pt. 8.00 - 19.00; sob. 8.00 - 14.00
tel. + 48 41 361 50 10
kom. +48 664 046 499
fax. + 48 41 361 85 70

UBEZPIECZENIA



Anna Wójcicka
- Dyrektor Operacyjny
tel. +48 606 789 691; + 48 41 34 00 262
anna.wojcicka@getcar.com.pl


Dorota Witczak
- Ubezpieczenia Komunikacyjne
tel. +48 728 847 569; + 48 41 34 00 260
dorota.witczak@getcar.com.pl

Renata Kostka - Ubezpieczenia na Życie
tel. +48 602 634 318; + 48 41 34 00 265
renata.kostka@getcar.com.pl
Sylwia Metryka - Ubezpieczenia Majątkowe
tel. +48 664 974 486; + 48 41 34 00 264
sylwia.metryka@getcar.com.pl

ZARZĄDZANIE FLOTĄ



Konrad Madej

Specjalista ds Zarządzania Flotą
& Handlu Hurtowego
tel. +48 668 129 905; +48 41 34 00 287
konrad.madej@getcar.com.pl

Anna Woźniak
Recepcjonistka
Biuro Obsługi Klienta Autoserwisu
tel. +48 606 030 086; +48 41 3400270

AUTOSERWIS


Marek Stokłosiński - Kierownik Serwisu
tel. +48 664 776 278; + 48 41 34 00 270
marek.stoklosinski@getcar.com.pl


Przemysław Garbus
- Doradca Serwisu
tel +48 604 533 224; + 48 41 34 00 270
przemyslaw.garbus@getcar.com.pl


Andrzej Cieśla - Doradca Serwisu
tel. +48 664 776 274; + 48 41 34 00 270
andrzej.ciesla@getcar.com.pl



Marcin Papros
- Obsługa Hamowni & Tuning Silników
tel. +48 602 387 491; + 48 41 34 00 270
tuning@getcar.com.pl


Tomasz Marcjan - Zaopatrzenie Dział Części
tel. +48 664 965 939; + 48 41 34 00 266
tomasz.marcjan@getcar.com.pl



Jerzy Małkowski
- Zaopatrzenie Dział Części
tel. +48 728 337 838; + 48 41 34 00 266
jerzy.malkowski@getcar.com.pl



Cersanit Rally Team Echo Investment Barlinek Cersanit Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Producer - strony www, cms, hosting