BP
Speedcar
Rekomendacje

Kontakt




GETCAR Spółka z o. o.
Biuro - Ubezpieczenia
pn - czw. 8.00 - 16.30; piątek 8:00 - 14:00
tel. +48 41 34 00 260
fax + 48 41 34 00 261


AutoSerwis - oddział ul. Ściegiennego 252,
25-116 Kielce
pn - pt. 8.00 - 18.00
sobota: 8.00 - 14.00
tel. + 48 41 361 50 10
kom. +48 664 046 499
fax. + 48 41 361 85 70

UBEZPIECZENIA



Anna Wójcicka

Dyrektor Operacyjny
tel. +48 606 789 691; + 48 41 34 00 262
anna.wojcicka@getcar.com.pl


Dorota Witczak

Kierownik Działu Ubezpieczeń Komunikacyjnych
tel. +48 728 847 569; + 48 41 34 00 260
dorota.witczak@getcar.com.pl

Renata Kostka
Kierownik Działu Ubezpieczeń na Życie
tel. +48 602 634 318; + 48 41 34 00 265
renata.kostka@getcar.com.pl
Sylwia Metryka
Kierownik Działu Ubezpieczeń Majątkowych
tel. +48 664 974 486; + 48 41 34 00 264
sylwia.metryka@getcar.com.pl

ZARZĄDZANIE FLOTĄ



Konrad Madej

Dyrektor
ds. Kluczowych Klientów
tel. +48 668 129 905; +48 41 34 00 287
konrad.madej@getcar.com.pl

Marek Stokłosiński
Kierownik
  ds. Zarządzania Flotą
tel. +48 664 776 278; + 48 41 34 00 270
marek.stoklosinski@getcar.com.pl

AUTOSERWIS



Anna Woźniak - Kierownik
Serwisu
tel. +48 606 030 086; +48 41 3400270


Przemysław Garbus
- Zastępca
Kierownika Serwisu
tel +48 604 533 224; + 48 41 34 00 270
przemyslaw.garbus@getcar.com.pl

Krzysztof Tatar - Doradca Serwisu
tel. +48 602 723 927; 41 361 50 10
krzysztof.tatar@getcar.com.pl


Andrzej Cieśla - Doradca Serwisu
tel. +48 664 776 274; + 48 41 34 00 270
andrzej.ciesla@getcar.com.pl

Tomasz Marcjan - Zaopatrzenie Dział Części
tel. +48 664 965 939; + 48 41 34 00 266
tomasz.marcjan@getcar.com.pl



Jerzy Małkowski
- Zaopatrzenie Dział Części
tel. +48 728 337 838; + 48 41 34 00 266
jerzy.malkowski@getcar.com.pl






Cersanit Rally Team Echo Investment Barlinek Cersanit Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Producer - strony www, cms, hosting