Chiptuning
BP
Speedcar
Rekomendacje

Rekomendacje

Robert , Rovese

Zadowolony jestem z osoby, która przyjmowała pojazd do naprawy. Bardzo miło i grzecznie. Szybko zostałem obsłużony przez obsługę która zleciła mechanikowi jazdę próbną w celu stwierdzenia usterki. W efekcie usterka została usunięta czego nie uczynił inny warsztat w którym wcześniej próbowano zlokalizować uszkodzenie.

Marcin, Rovese

Mój samochód był u Państwa w zeszłym tygodniu, ale mnie przy tym nie było. Jednakże moje dotychczasowe doświadczenia z Państwa firmą są bardzo pozytywne i z czystym sumieniem poleciłbym Państwa serwis znajomym. Pozdrawiam serdecznie

Mariusz, Echo Investment S.A.

Miła i profesjonalna obsługa. Brak kolejek dzięki możliwości umówienia dogodnego terminu. Proszę rozważyć uzgodnienie łatwiejszego wyjazdu na ul. Ściegiennego.

Marcin, Rovese

Przegląd został przeprowadzony poprawnie, nie zauważyłem żadnych usterek. Problemy z hamulcami zostały usunięte. Ocena pozytywna. Pozdrawiam.

Krzysztof, Echo Investment S.A.

Jestem zadowolony, gdyż naprawa została przeprowadzona w tym samym dniu, w którym auto oddałem do naprawy. Ponadto przeprowadzono przegląd, dzięki czemu autem mogę jeździć pewnie i bezpiecznie.

Robert, Producer S.C.

Kolejny raz odwiedziłem Getcar i jestem w pełni zadowolony z naprawy. Do wymiany miałem klocki, tylne tarcze i opony. Wszystko jak trzeba i przy okazji napiłem się dobrej kawki. Życzę sukcesów w nowym roku.
1 2 3 »

Cersanit Rally Team Barlinek Cersanit Echo Investment Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Wykonanie: Producer