Chiptuning
BP
Speedcar
Rekomendacje

Rekomendacje

Anna, Echo Investment S.A.

Generalnie jestem zadowolona z usług.Z mojego punktu widzenia, istotna jest szybkość wykonanych usług, tj. odebranie samochodu tego samego dnia. Korzystam - jak na razie - wyłącznie z usług w zakresie przeglądów okresowych samochodu, więc z racji okazjonalnych kontaktów, nie wiedzę podstaw do dokonywania zmian w sposobie obsługi.

Artur, Rovese S.A.

Szybka i profesjonalna usługa. Co proponowałby Pan zmienić: zasadniczo nic, poziom obsługi na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do innych punktów serwisowych.

Rafał, Echo Investment Property Management - Grupa Echo

Miła i profesjonalna Obsługa, odbiór sprawnego auta zawsze w ustalonych godzinach. Jedynie lokalizacja..., ale wkrótce po rozbudowie drogi dojazd będzie łatwiejszy.

Hubert, Echo Investment S.A.

Szanowni Państwo, Profesjonalna obsługa. Nie mam uwag.

Józef, Echo Investment S.A.

Szybkość obsługi (na poczekaniu), kompetentna czujność (przyjechałem z wymianą kół na zimowe a dodatkowo wymieniono mi starte klocki hamulcowe). Pozdrawiam Pana Andrzeja i Marka.

Mirek, Rovese S.A.

Dziękuję bardzo nie mam żadnych zastrzeżeń czy propozycji zmian. Jestem zadowolony, samochód został prawidłowo obsłużony. Zostały też wymienione elementy których nie zgłaszałem (klocki hamulcowe, rozrząd) a wymagały wymiany, co uważam za dodatkowy plus.
« 1 2 3 »

Cersanit Rally Team Barlinek Cersanit Echo Investment Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Wykonanie: Producer