Chiptuning
BP
Speedcar
Rekomendacje

Rekomendacje

Mariusz, Barlinek S.A.

Wszystko mi się podobało. Podjechałem z awarią i zależało mi na szybkiej naprawie, ponieważ o godz. 12 musiałem już jechać w delegację. Szybkość działania GetCaru była jeszcze lepsza niż oczekiwałem.

Rafał, Rovese S.A.

Generalnie jestem zadowolony z usług serwisu. Panowie z pełnym zaangażowaniem podchodzą do spraw napraw i ewentualnych porad serwisowych :-)

Roman, Echo Investement S.A.

Podobało mi się podejście do klienta, to jest przyjęcie samochodu w ustalonym terminie, sprawne wykonanie zaplanowanych prac, kawa dla uprzyjemnienia oczekiwania.

Robert Zgoda, Producer S.C.

W naszej firmie korzystamy z usług firmy GetCar. Na szczególną uwagę zasługują terminowość i wiedza doradców technicznych oraz indywidualne podejście do klienta. Szczególnie polecamy serwis GetCar klientom, którzy cenią swój czas i chcą otrzymać profesjonalną usługę.
« 1 2 3

Cersanit Rally Team Barlinek Cersanit Echo Investment Synthos Opoczno fabet scan color producer Polonez Plus Nexterio Megastore hydrogeotechnika Bruno Tassi PEKMAR Kolporter Northfish Piekarnia pod telegrafem SJS Rovese Galeria Echo XL Tape
Wykonanie: Producer